Surface Hub 2S - praca zespołowa bez ograniczeń

  • zdjęcie

Surface Hub 2S to urządzenie o szerokiej funkcjonalności, które w uproszczeniu określane jest mianem wirtualnej tablicy do pisania. Jest to jednak narzędzie, które znacznie usprawnia pracę zespołową zarówno między pracownikami znajdującymi się w firmie, jak i tymi pracującymi zdalnie.

50-calowe urządzenie pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K i proporcjach 3:2. Wbudowane 3-kanałowe głośniki, mobilna kamera z kątem widzenia 90 stopni oraz mikrofon, sprawiają, że Surface Hub 2S nie wymaga dodatkowych akcesoriów. W wyposażeniu znaleźć można również pióro Surface Hub 2 jest bardzo czułe, sprawiając wrażenie pisania prawdziwym atramentem. Wbudowana bateria pozwala na 2-godzinną pracę. Waga całej konstrukcji to 28 kg, czyli prawie 2 razy mniej niż jego poprzednika.

Niezwykle pomocny jest mobilny stojak, na którym mocuje się urządzenie. Zapewnia on łatwy transport sprzętu z jednego pomieszczenia do drugiego. Surface Hub 2S jest elegancki i smukły, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Przenośny akumulator zapewnia ciągłość pracy w dowolnym miejscu, bez konieczności szukania gniazdka.

Potencjał urządzenia jest zdecydowanie większy niż można by przypuszczać. Umożliwia ono obsługę programów i aplikacji należących do Windows 10 (w tym Microsoft Office oraz środowisko Microsoft 365), jak również aplikacje innych producentów. Z pomocą Microsoft Whiteboard, członkowie zespołu mogą dopisywać swoje treści w czasie rzeczywistym, niezależnie od miejsca w którym się znajdują oraz urządzenia na którym pracują. We wnętrzu kryje się procesor Intel Core i5 ósmej generacji, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 128 GB. Urządzenie zapewnia łączność Wi-Fi, Bluetooth oraz Miracast, natomiast w obudowie znajdują się porty USB, HDMI oraz gniazdo umożliwiające podłączenie do Internetu za pomocą kabla.

Surface Hub 2S to doskonałe narzędzie wspierające pracę zespołową w firmie. Jest to doskonała płaszczyzna dla pracowników, z pomocą której mogą oni korzystać z takich rozwiązań jak Microsoft Teams, jak również innych programów Office 365. Wideokonferencja może z powodzeniem przejąć rolę tradycyjnych spotkań w firmie, zapewniając przy tym wysoką jakość oraz efektywność rozmów. Jest to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla firm, w których część pracowników pracuje zdalnie. Urządzenie Surface Hub 2S jest już dostępne w sprzedaży.

Powrót