Promocje

Komputery PC

W naszym internetowym sklepie komputerowym znajdziesz: komputer PC do biura i firmy, komputer do domu, komputer dla dziecka i ucznia. Sprawdź naszą ofertę sprzętu komputerowego i znajdź komputer PC, który potrzebujesz: Acer, Alienware, Asus, Dell, Fujitsu, Lenovo, HP. Wszystkie komputery PC w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta.

 

Filtry
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -

Sortowanie: Nazwa | Cena | Dostępność

ProduktDostępnośćCenaKoszyk

Podstrony: 123

Komputery PC

W Kategorii tej można znaleźć świetny sprzęt, który można zastosować zarówno w domu jak i firmię. Urządzenia te w zeależnosci od budżetu i preferencji mogą służyć jako stację roboczę na których wykonywane będą pracę firmowe czy przeglądanie internetu, aż do takich na których będziemy mieć możliwość pogrania w najnowsze gry komputerowe. Mnogość firm zajmujących się tworzeniem komputerów stacjonarnych gwarantuje nam możliwość kupna takiego jakiego dokładnie potrzebujemy. Firmy zajmujące się tworzeniem urządzen tego typu to m.in: Acer, Dell, Fujitsu, Gigabyte, HP, Lenovo, Msi czy Zotac.


Komputery dla biura - Sprzęty biznesowe to najczęściej te urządzenia które wyposażone są w procesory Intel Core i3 przez Intel Core i5 do nawet Intel Core I7, wszystko zależy od wykonywanego przez nas zawody i preferencji. Najczęściej urządzenia te posiadają zintegrowane karty graficznę, w droższych wersjach znajdują się karty dedykowane wybierane najczęściej przez wymagających użytkowników. Użyteczną opcją jest kupno takiego sprzętu z dyskiem SSD zamiast standardowego talerzowego HDD.


Komputery do domu - Urządzenia te nie wiele różnią się od urządzeń biurowych, w zależności od naszych potrzeb najlepiej uzbroić się w sprzęt wyposażony w procesory średniej klasy. Kategoria ta zawiera urządzenia w niskiej cenie, które służyć nam będą głównie do wykonywania podstawowych zadań.


Komputery dla graczy - Urządzenia te są najmocniejszymi sprzętami w naszej ofercie. Posiadają wbudowane najmocniejsze karty graficzne i procesory. Notebooki te charakteryzują się wysokimi cenami, lecz co z tym idzie również ogromną wielozadaniowością i nie spotykanym w innych seriach wydajnością w grach komputerowych.