Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne, to wielozadaniowe sprzęty dla ludzi którzy potrzebują czegoś więcej niż zwykłej drukarki. Każde z urządzeń w tej kategorii charakteryzuje się swoimi specyficznymi umiejętnościami, lecz łączy je funkcjonalność i szereg możliwości których nie znajdzie się w zwykłym urządzeniu drukującym.

ProduktDostępnośćCenaKoszyk

Drukarki

Drukarki laserowe, to świetne urządzenia zaprojektowane do pracy w biurze. Trwałość, niezawodność i wysoka jakość obrazu to tylko niektóre z zalet. Z kolei drukarki atramentowe to urządzenia wykorzystujące do druki tusz, sprzęty te to niedroga opcja gwarantująca dobrą jakość druku. Dzięki prostej konfiguracji i obsłudze, bez większych problemów skorzystasz ze wszystkich możliwości oferowanych przez te urządzenia.

Drukarki etykiet

Drukarki etykiet to urządzenia których druk odznacza się bardzo dużą trwałością. Dlatego też są stosowane w przemyśle druku do tworzenia m.in.: kodów kreskowych i etykiet artykułów odzieżowych.

Drukarki 3D

Drukarki 3D to urządzenia tworzące trójwymiarowe, fizyczne obiekty na podstawie komputerowego modelu.

Skanery i akcesoria

Skanery to urządzenia, które przekształcają realny obraz w jego formę elektroniczną. W tej kategorii oprócz tradycyjnych skanerów oraz przenośnych znajdziemy również akcesoria.