Tablety PC

Tablet PC – przenośny komputer osobisty. Jest to urządzenie wzorowane na notebookach. Dodano do niego jednak cechę znaną z palmtopów - ekran dotykowy. Przekątne ekranów w tabletach są mniejsze niż w notebookach, np. 7, 8 lub 10 cali.

 

Czytniki eBook

Czytniki e-book to urządzenia, dzięki którym czytanie książek elektronicznych jest jeszcze wygodniejsze. Nie musisz martwić się o baterię swojego laptopa czy telefonu w trasie, wystarczy że masz do tego typu zadań czytnik e-book.

 

Etui i pokrowce do tabletów

Potrzebujesz zwiększyć ochrone swojego tabletu podczas podróży? Do tego typu zadania idealnie nadadzą się Etui i pokrowce.

 

Rysiki

Rysiki poprawią jakość twojej pracy na ekranach dotykowych. W ofercie mamy także dedykowane pióra do konkretnych urządzeń.

Klawiatury do tabletów

Dodatkowe klawiatury do tabletów to urządzenia poprawiające szybkość pisania i w jednym prostym kroku zmieniające tablet w mały laptop. Taki dodatek jak klawiatura jest bardzo przydatny w środowisku biurowym.

 

ProduktDostępnośćCenaKoszyk

Uchwyty do tabletów

Uchwyty do tabletów to opcją dla ludzi chcących wozić swoje urządzenia w samochodzie. Wystarczy przykleić tego typu sprzęt na szybie, lub kratce wentylacyjnej i można cieszyć się np. nawigacja ze swojego ulubionego urządzenia.