Laptopy LENOVO

Notebooki Lenovo to świetne urządzenia, które od lat są flagowym produktem firmy wywodzącej się z Chin. Wśród tego typu sprzętu najbardziej charakterystyczną serią jest ta nosząca nazwę ThinkPad, cechująca się podobną od lat niezawodną konstrukcją.

Filtry
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -
- wybierz -

Sortowanie: Nazwa | Cena | Dostępność

ProduktDostępnośćCenaKoszyk

Podstrony: 123

Laptopy LENOVO

Notebooki stworzone przez firme Lenovo to świetne urządzenia, które dzięki mnogości serii można dopasować do każdej dziedziny i dla każdego użytkownika.


Lenovo ThinkPad E - Seria podstawowych notebooków do użytku biznesowego, znajdzie ona swoje głównie w małych i średnich firmach. Urządzenia te charakteryzują się wysoką jakością materiałów i idealnie sprawdzą się przy podstawowych zadaniach.


Lenovo ThinkPad L - Seria laptopów biznesowych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Lenovo ThinkPad L znane są z możliwości podłączenia stacji dokującej, dzięki której rozszerzysz ilość portów w swoim laptopie. Urządzenia te idealnie sprawdzą się w biurach średniej i małej wielkości.


Lenovo ThinkPad T - Bardzo mocna i wytrzymała seria, urządzenia te należą do najbardziej charakterystycznych dla firmy Lenovo. Stworzone zostały specjalnie dla wymagających klientów, którzy potrzebują sprzętu rozbudowanego i posiadającego wysoką odporność na uszkodzenia.


Lenovo ThinkPad P -
Seria ta została stworzona specjalnie dla profesjonalistów i ludzi ceniących sobię wysokie parametry i najlepszą wydajność. Stacje roboczę Lenovo ThinkPad P wykorzysytywane są głównie przez projektantów, architektów czy programistów, głównie dlatego że w każdej z wymienionych branż liczy się moc obliczeniowa i wysoka wydajność.

Lenovo ThinkPad A - Seria ta jest bezpośrednim nawiązaniem do serii T. Cechą rozpoznawczą tych urządzeń jest wyoska wydajność i perfekcyjne wykonanie. Laptopy serii A charakteryzują się zastosowaniem procesorów AMD.
Lenovo ThinkPad X - Najlżejsza seria laptopów od Lenovo. Urządzenia te zostały stworzone głównie dla osób często podrużujących i potrzebujących mobilności. Bardzo długi czas pracy na baterii i bardzo niska waga sprawiają że notebooku z serii "X" są bardzo cenionymi urządzeniami w swoim segmencie.


Lenovo V - Seria posiada w swojej ofercie urządzenia ze średniej półki, które mają zastosowania biznesowe. Wyróżnikiem tych sprzętów jest dobra cena i równie dobra jakośc wykonania. Urządzenia te stworzone zostały do wykonywania podstawowych czynności biurowych.


Lenovo IdeaPad - Urządzenia z tej serii stworzone zostały dla użytkowników domowych, wyróżnia je prystępna cena, wydajne podzespoły i bardzo ciekawa stylistyka.


Lenovo Yoga - Bardzo znna seria laptopów hybrydowych. Oprócz funkcji zwykłego laptopa posiadają możliwość zmienienia go jednym ruchem w tablet. Urządzenia te stosowane są czesto do rozmów handlowych i cenione są za swoją niską wagę i mobilność.


Lenovo Legion - Seria laptopów dla graczy, urządzenia te zostały stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających miłośników gier komputerowych. Sprzęty te posiadają świetne parametry, dzięki którym użytkownik jest w stanie grać nawet w najbardziej wymagające tytuły.