Urządzenia Konica Minolta w ofercie Netland!

  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie

Firma Netland Computers z Kalisza wprowadziła do swojej oferty niezawodny sprzęt firmy Konica Minolta. Urządzenia wielofunkcyjne zapewnią najlepszą jakość druku, zarówno w mniejszych czy większych biurach, jak i w przemyśle.

Jednym z założeń producenta jest tworzenie narzędzi do jak najproduktywniejszej pracy z uwzględnieniem opinii klienta oraz przy użyciu najnowszych technologii. Połączenie tych dwóch cech, sprawia, że Konica Minolta dostarcza solidne sprzęty, które dopasują się do wszelkich wymagań użytkownika.

Konica Minolta proponuje swoim klientom różnorodny sprzęt o szerokim wachlarzu możliwości, jeśli chodzi o formaty, gramaturę papieru czy zakres cenowy. Od małych urządzeń idealnych dla mniejszych firm do dużych sprzętów zdolnych obsłużyć nawet najbardziej wymagające biura i przedsiębiorstwa. Wśród urządzeń wielofunkcyjnych w naszej ofercie znajdują się także modele pozwalające na swobodne przeglądanie obrazów i dokumentów na wygodnych, wielodotykowych panelach o przekątnej 10 cali, co zapewni maksymalną satysfakcję z wydrukowanej treści.

Oferujemy modele o podstawowym wyposażeniu, jak i obszerne zestawy z dwustronnym automatycznym skanerem, zestawem tonerów CMYK czy szafką na kółkach pod urządzenie. Wszystko to z dbałością o wydajność i bezpieczeństwo. Seria Bizhub to również łatwość obsługi czy swoboda zarządzania drukowaniem z poziomu urządzenia mobilnego użytkownika.

Poza samymi urządzeniami wielofunkcyjnymi Netland Computers posiada również:

• Developery

• Imaging units

• Tonery

Urządzenia oraz wyposażenie firmy Konica Minolta możesz znaleźć na stronie netland24.pl w zakładce Peryferia na górze strony oraz dodatkowo w osobnej zakładce Drukarki

Powrót