Netland w programie MAR – bo używany sprzęt i oryginalna licencja Windows idą w parze!

Netland Computers jest jedną z niewielu firm w Polsce należących do programu MAR, czyli Microsoft Authorized Refurbisher. Został on uruchomiony przez firmę Microsoft prawie 20 lat temu, a jego celem jest zapewnienie oryginalnych licencji i oprogramowania dla komputerów używanych i zregenerowanych przy zachowaniu atrakcyjnej ceny, o wiele niższej niż dla nowego sprzętu.

Sprzęt używany, ze względu na swoją atrakcyjną cenę oraz niezawodność cieszy się dużą popularnością. Elementem, który umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z komputera jest system operacyjny. W zdecydowanej większości przypadków jest nim Microsoft Windows w swoich kolejnych wersjach. Warto pamiętać, że tylko oryginalne oprogramowanie firmy Microsoft zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania sprzętu oraz aktualizacje i poprawki niezbędne dla ciągłej, efektywnej i bezpiecznej pracy. Sprawdzone urządzenia poleasingowe z możliwością zakupu licencji MAR znajdziesz na https://komputerobranie.pl

Licencje dla używanych urządzeń to rozwiązanie idealne nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm! Współpracę w ramach programu Microsoft Authorized Refurbisher oferujemy każdej firmie, bez względu na wielkość i ilość sprzedawanego sprzętu. Wiemy, że dzięki oferowaniu komputerów z oryginalnym oprogramowaniem firmy Microsoft, Twoja firma zdobędzie zaufanie klientów, co przyczyni się do jej rozwoju i sukcesu rynkowego.

Co zyska Twoja firma współpracując z NETLAND?

Dobre ceny licencji, terminowe dostawy, atrakcyjne warunki płatności to zaledwie początek korzyści. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży komputerów używanych oraz nowych. Przez lata zdobyliśmy zaufanie nie tylko klientów, ale również wielu producentów, którzy przyznali nam wysokie statusy partnerskie. Wieloletnia współpraca z firmą Microsoft doprowadziła do powstania unikalnych rozwiązań, które oferowane są wyłącznie naszym partnerom i obejmują kompleksowe wsparcie techniczne, logistyczne i nie tylko.

Naszym unikalnym rozwiązaniem jest środowisko wdrożeniowe pozwalające instalować systemy operacyjne, sterowniki czy oprogramowanie w sposób jakiego jeszcze nie znasz. Oferujemy oryginalne oprogramowanie dostarczane bezpiecznymi kanałami oraz dostęp do szkoleń i bazy wiedzy, dzięki którym lepiej poznasz działanie i obsługę systemu.

Współpraca z nami to także pełne wsparcie naszych serwisantów i informatyków, którzy pomogą rozwiązać każdy problem, jaki możesz napotkać podczas codziennej pracy. Możesz mieć pewność, że nie zostaniesz pozostawiony sam sobie w trudnej sytuacji.
W przypadku nietypowych potrzeb i wdrożeń również służymy pomocą – nasze doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas na adres mar@netland.pl, a jak najszybciej postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

 

Galeria

Powrót