Ważne informacje


 • 0 801 000 206
  62 753-48-67
  9:00-17:00
  dni robocze
 • Odbiór osobisty
  8:00-17:00
  dni robocze
 • kurier:
  - przelew 0 zł
  - pobranie 36 zł
 • Wygodne płatności online
 • Paczki wysyłamy
  w ciągu 24 godzin.

Płatności

Za zakupiony sprzęt komputerowy w sklepie zapłacisz szybkim przelewem lub kartą kredytową

Partnerzy

Partner Dell Gold

Grenke Leasing
» przeczytaj wszystkie opinie

O firmie

Firma NETLAND Computers istnieje na rynku od roku 1995 (wcześniej pod nazwą PROMEX Import-Export). Zajmuje się kompleksową obsługą IT klientów biznesowych i prywatnych.

 

NETLAND Computers to sklep komputerowy, wypożyczalnia sprzętu IT, profesjonalny serwis, dział odzyskiwania danych oraz likwidacja sprzętu elektronicznego.


Sklep komputerowy oferuje szeroki wybór produktów nowych i używanych (laptopy, drukarki, komputery, monitory), oprogramowanie oraz profesjonalny serwis komputerowy. Siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, ale swoją obsługą sklep i serwis komputerowy obejmują również Ostrów Wielkopolski, Konin, Jarocin, Pleszew i Sieradz.

 

NETLAND Computers prowadzi sprzedaż internetową laptopów, komputerów i drukarek poprzez specjalistyczne witryny: sklep z nowym sprzętem elektronicznym www.netland24.pl, sklep komputerowy ze sprzętem DELL www.dellpromocje.pl i www.dell24.pl oraz sklep komputerowy ze sprzętem poleasingowym www.nieprzegap.com

 

Serwis komputerowy i naprawa laptopów w NETLAND Computers to profesjonalne usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Nasi technicy prowadzą serwis komputerów i laptopów oraz naprawę monitorów i drukarek, z którymi nie poradziły sobie inne firmy. To doświadczeni i kierunkowo wykształceni serwisanci, doskonale obeznani zarówno z nowinkami technicznymi, jak i sprzętem sprzed kilku lat.

 

NETLAND Computers ma ogromne doświadczenie we współpracy B2B. O naszym profesjonalizmie świadczy grono zadowolonych klientów, wśród których znajdują się firmy i instytucje takie jak: NESTLE S.A., WASKO S.A., Energa S.A., Starostwo Kaliskie, Politechnika Łódzka, Super-Pharm Polska, KLA Kalisz, Agencja OBWE, EUROTELE.

 

 

  drukarki ricoh komputery dell  komputery hp