SKU: FF-3DP-PLA1.75-02-Y
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Gembird
Gwarancja: 12 miesięcy
Produkt Filament GEMBIRD dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Symbol producenta | FF-3DP-PLA1.75-02-Y |
| Nazwa produktu | GEMBIRD FF-3DP-PLA1.75-02-Y Filament Gembird PLA Yellow Flashforge 1,75mm 0.6kg |
| Producent | GEMBIRD |
| Klasa produktu | Filament |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Dostępne kolory filamentu | żółty |
| Średnica filamentu | 1.750 mm |
| Tolerancja średnicy | 0.050 mm |
| Rekomendowana temperatura pracy - głowica |
| Podciśnieniowe zabezpieczenie przed wilgocią | Tak |
| Pochłaniacz wilgoci | Tak |
| Filament nawinięty na szpulę | Tak |
| Średnica szpuli | 160.000 mm |