SKU: 3DP-PS1.75-01-S
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Gembird
Gwarancja: 12 miesięcy
Produkt Filament GEMBIRD dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Symbol producenta | 3DP-PS1.75-01-S |
| Nazwa produktu | GEMBIRD 3DP-PS1.75-01-S Filament Gembird POLYMER GLOSSY Silk Silver 1,75mm 1kg |
| Producent | GEMBIRD |
| Klasa produktu | Filament |
| Rodzaj filamentu | Polymer Glossy |
| Dostępne kolory filamentu | Srebrny |
| Średnica filamentu | 1.750 mm |
| Tolerancja średnicy | 0.050 mm |
| Rekomendowana temperatura pracy - głowica |
| Podciśnieniowe zabezpieczenie przed wilgocią | Tak |
| Pochłaniacz wilgoci | Tak |
| Filament nawinięty na szpulę | Tak |
| Średnica szpuli | 200.000 mm |