Switch sieciowy zarządzalny D-Link DGS-1100-24P 24-Porty 1000BaseT (RJ45)
SKU: DGS-1100-24P
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Zapytaj o dostępność
Producent: D-Link
Gwarancja: Dożywotnia
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Specyfikacja
Symbol producenta DGS-1100-24P
Nazwa produktu DLINK DGS-1100-24P D-Link 24-Port Gigabit Smart Switch (12 X PoE max. 100W)
Producent D-LINK
Klasa produktu SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny
Architektura sieci LAN GigabitEthernet
SmartSwitch (WEB Managed) Tak
Liczba portów 1000BaseT (RJ45) 24 szt.
Zarządzanie, monitorowanie i konfiguracja
  • IPv4 - Internet Protocol v4 (RFC 791) Upgradeable to v6 (RFC 1883)
  • IPv6 zrządzanie
Obsługiwane protokoły routingu
  • ruting statyczny
  • IGMPv1
  • IGMPv2
  • IGMPv3
Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
Algorytm przełączania Store-and-Forward
Prędkość magistrali wew. 48.000
Przepustowość 35.710
Bufor pamięci 512.000 kB
Warstwa przełączania brak danych
Możliwość łączenia w stos Tak
Typ obudowy Rack
Maksymalny pobór mocy 128.300 Wat
Szerokość 280.000 mm
Wysokość 44.000 mm
Głębokość 230.000 mm
Masa netto 2.150 kg
Informacje do pobrania Specyfikacja [LINK]
Informacje Handlowe
Kod producenta DGS-1100-24P
Dane producenta Adres:
D-Link Corporation
No. 289, Liancheng Road,
Tucheng Dist., New Taipei City 236,
Tajwan
Telefon:
Strona internetowa:
https://www.dlink.com
Podmiot odpowiedzialny Adres:
 D‑Link (Europe) Ltd. D-Link (Polska) Sp. z o.o., ul. Mysikrólika 11A, 02-809 Warszawa