SKU: 3DP-PLA1.75-01-FR
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Zapytaj o dostępność
Producent: Gembird
Gwarancja: 12 miesięcy
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Galeria
Specyfikacja
Symbol producenta 3DP-PLA1.75-01-FR
Nazwa produktu GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-FR Filament Gembird PLA Fluorescent Red 1,75mm 1kg
Producent GEMBIRD
Klasa produktu Filament
Rodzaj filamentu PLA
Dostępne kolory filamentu Czerwony
Średnica filamentu 1.750 mm
Długość filamentu na rolce 330 metr
Tolerancja średnicy 0.050 mm
Rekomendowana temperatura pracy - głowica
  • 190 °C
  • 220 °C
Podciśnieniowe zabezpieczenie przed wilgocią Tak
Pochłaniacz wilgoci Tak
Filament nawinięty na szpulę Tak
Średnica szpuli 200.000 mm