SKU: DES-1210-28P
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Zapytaj o dostępność
Producent: D-Link
Gwarancja: 24 miesiące
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Galeria
Specyfikacja
Symbol producenta DES-1210-28P
Nazwa produktu DLINK DES-1210-28P D-Link 24-port Fast Ethernet PoE/PoE+ Smart Switch
Producent D-LINK
Klasa produktu SWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalny
Architektura sieci LAN FastEthernet
SmartSwitch (WEB Managed) Tak
Liczba portów 10/100BaseTX (RJ45) 24 szt.
Liczba portów 1000BaseT (RJ45) 2 szt.
Liczba portów COMBO GEth (RJ45)/MiniGBIC (SFP) 2 szt.
Zarządzanie, monitorowanie i konfiguracja
  • SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2
  • podstawowa konfiguracja poprzez WWW
  • CLI - Command Line Interface
  • Telnet
  • TFTP - Trivial File Transfer Protocol
  • Syslog - Security Issues in Network Event Logging
Protokoły uwierzytelniania i kontroli dostępu
  • ACL bazujący na adresach MAC
  • ACL bazujący na adresach IP i typie protokołu
  • SSL - Secure Sockets Layer
Obsługiwane protokoły i standardy
  • auto MDI/MDI-X
  • half/full duplex
  • IEEE 802.3x - Flow Control
  • IGMP (v. 1, 2) Snooping
  • IEEE 802.1D - Spanning Tree
  • IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree
  • IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control Protocol
  • IEEE 802.1Q - Virtual LANs
  • QoS - Quality of Service (kontrola jakość usług i przepustowości)
  • IEEE 802.1p - Priority
  • DSCP - DiffServ Code Point
  • IEEE 802 1X-2001 Port-Based Network Access Control
  • ARP - Address Resolution Protocol
  • SNTP - Simple Network Time Protocol
  • IEEE 802.3 - 10BaseT
  • IEEE 802.3u - 100BaseTX
  • IEEE 802.3ab - 1000BaseT
  • IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX
  • IEEE 802.3af - Power over Ethernet
Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
Algorytm przełączania Store-and-Forward
Prędkość magistrali wew. 12.800 Gb/s
Przepustowość 9.500 mpps
Bufor pamięci 512.000 kB
Warstwa przełączania 2
Możliwość łączenia w stos Tak
Typ obudowy rack 19"
Maksymalny pobór mocy 254 Wat
Dodatkowe funkcje port mirroring - przekierowanie informacji o ruchu na wskazany port
Szerokość 440.000 mm
Wysokość 44.000 mm
Głębokość 210.000 mm
Masa netto 2.600 kg
Informacje do pobrania www.dlink.com [LINK]
Informacje Handlowe
Kod producenta DES-1210-28P
Dane producenta Adres:
D-Link Corporation
No. 289, Liancheng Road,
Tucheng Dist., New Taipei City 236,
Tajwan
Telefon:
Strona internetowa:
https://www.dlink.com
Podmiot odpowiedzialny Adres:
 D‑Link (Europe) Ltd. D-Link (Polska) Sp. z o.o., ul. Mysikrólika 11A, 02-809 Warszawa