SKU: 3DP-ABS1.75-01-FB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Zapytaj o dostępność
Producent: Gembird
Gwarancja: Brak gwarancji
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Galeria
Specyfikacja
Symbol producenta 3DP-ABS1.75-01-FB
Nazwa produktu GEMBIRD 3DP-ABS1.75-01-FB Filament Gembird ABS Fluorescent Blue 1,75mm 1kg
Producent GEMBIRD
Klasa produktu Filament
Rodzaj filamentu ABS
Dostępne kolory filamentu niebieski
Średnica filamentu 1.750 mm
Długość filamentu na rolce 400 metr
Tolerancja średnicy 0.050 mm
Rekomendowana temperatura pracy - głowica
  • 225 °C
  • 240 °C
Podciśnieniowe zabezpieczenie przed wilgocią Tak
Pochłaniacz wilgoci Tak
Filament nawinięty na szpulę Tak
Średnica szpuli 200.000 mm