Szafa serwerowa Lanberg Rack 19 42U 600x1000mm czarna FF01-6042-12B
SKU: FF01-6042-12B
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Lanberg
Gwarancja: 24 miesiące
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Produkt Szafa serwerowa Lanberg dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
Rodzaj Szafka stojąca
Wysokość 42U
Szerokość 600 mm
Klasa szczelności IP20
Materiał
  • Metal
  • Stal
  • Szkło
Obciążenie (maks.) 800 kg
Akcesoria w zestawie
  • Akcesoria do mocowania
  • Zamek drzwi przednich i tylnych
  • Dwa zamki paneli bocznych
  • 20 śrub M6
Kolor RAL 9004
Wymiary
  • Wymiary szafy (S x G x W): 600x1000x2047.5 mm,
  • Wysokość (górny panel - dolny panel): 1968.5 mm,
  • Wysokość (górny panel - podłoże): 2041.5 mm,
  • Wysokość (górny panel - podłoże uwzględniając śruby): 2047.5 mm,
  • Grubość drzwi przednich: 5 mm
  • Grubość górnego & dolnego panelu: 1.2 mm
  • Grubość bocznego panelu: 1 mm
  • Grubość szyn montażowych: 2 mm
  • Grubość pozostałych elementów: 1.2 mm