TPLINK MC210CS TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km

Darmowa wysyłka od 100 PLN

140 zł
Cena netto: 113,82 zł

SKU: MC210CS

Ilość sztuk w magazynie: średnia

Producent: TP-Link

Gwarancja: gwarancja producenta

Wydrukuj ulotkę:

Dodaj produkt do ulubionych!


TPLINK MC210CS TP-Link dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.

Specyfikacja

 

Ogólne
Rodzaj urządzenia Światłowodowy konwerter mediów
Typ obudowy Zewnętrzna
Praca w sieci
Technologia podłączania Przewodowa
Rodzaj okablowania 1000Base-FX, 1000Base-T
Protokół komunkacyjny danych GigE
Szybkość transmisji danych 1 Gbps
Długość fali optycznej 1310 nm
Maks. zasięg transmisji 15 km
Wskaźniki statusu Zasilanie, odbiór, łącze/aktywność
Cechy Sterowanie przepływem, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), tryb pełnego dupleksu
Zgodność z normami IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Rozszerzenie / połączenie
Interfejsy 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 żeński 1 x Ethernet 1000Base-FX - SC single-mode żeński x 2
Zasilanie
Zasilacz Adapter mocy zewnętrznej
Wymiary i waga
Szerokość 9.5 cm
Głębokość 7.3 cm
Wysokość 2.7 cm
Parametry środowiska
Minimalna temperatura pracy 0 °C
Maksymalna temperatura pracy 40 °C
Dopuszczalna wilgotność 10 - 90%
Informacja o kompatybilnosci
Zaprojektowany dla P/N: TL-MC1400, TL-SG3452XP V1

Zapytanie o produkt

POLECANE PRODUKTY