DLINK DEM-311GT D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) module max. 550m

Darmowa wysyłka od 100 PLN

280 zł
Cena netto: 227,64 zł

SKU: DEM-311GT

Ilość sztuk w magazynie: brak

Czasowo niedostępny

Zapytaj o dostępność

Producent: D-Link

Gwarancja: gwarancja producenta

Wydrukuj ulotkę:

Dodaj produkt do ulubionych!


DLINK DEM-311GT D-Link dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy

Specyfikacja

 

Funkcje
  • 1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex)
  • Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s
  • Obsługa kontroli przepływu IEEE 802.3x
  • Wymiana "na gorąco"
  • IEEE 802.3z
  • Kontrola przepływu IEEE 802.3x
  • Światłowód Multimode 62,5/125 µm o maksymalnej długości 220 m
  • Światłowód Multimode 50,0/125 µm o maksymalnej długości 550 m
Ogólne
Rodzaj urządzenia Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC)
Typ obudowy Moduł podłączany
Praca w sieci
Technologia podłączania Przewodowa
Rodzaj okablowania 1000Base-SX
Protokół komunkacyjny danych GigE
Szybkość transmisji danych 1 Gbps
Długość fali optycznej 850 nm
Maks. zasięg transmisji 550 m
Rozszerzenie / połączenie
Interfejsy 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Zgodne sloty 1 x SFP (mini-GBIC)
Informacja o kompatybilnosci
Zaprojektowany dla D-Link Data Center 10GbE Top-of-Rack Switch DXS-3600 D-Link DES 1210, 1226G, 3010G, 3028, 3028P, 3052, 3052P, 3250TG, 3350SR, 3526, 3550 D-Link DGS 1024T, 1216T, 1224T, 1248T, 3100-24, 3100-24P, 3100-24TG, 3100-48, 3100-48P, 3200-10, 3200-16, 3224TGR, 3312SR, 3324SR, 3324SRi, 3630-28SC, 3630-28TC, 3630-52TC D-Link DWS 3024L D-Link DXS 1100-16SC, 1210-16TC, 3400-24SC, 3400-24TC, 3600-16S D-Link L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024 D-Link Web Smart DES-1228, DES-1252, DGS-1216T, DGS-1224T, DGS-1248T, DXS-1210-12TC D-Link xStack DES-3526, DES-3528, DES-3528P, DES-3552, DES-3828, DES-3828DC, DES-3828P, DES-3852, DGS-3426, DGS-3426P, DGS-3427, DGS-3450, DGS-3612G, DGS-3627, DGS-3627G, DGS-3650, DXS-3326GSR, DXS-3350SR

Zapytanie o produkt