CISCO 1000Mbps Single Mode Rugged SFP

Darmowa wysyłka od 100 PLN

4702 zł
Cena netto: 3 822,76 zł

SKU: GLC-LX-SM-RGD=

Ilość sztuk w magazynie: brak

Czasowo niedostępny

Zapytaj o dostępność

Producent: Cisco Systems

Gwarancja: gwarancja producenta

Wydrukuj ulotkę:

Dodaj produkt do ulubionych!


CISCO 1000Mbps Single dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy

Specyfikacja

 

Ogólne
Rodzaj urządzenia Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC)
Typ obudowy Moduł podłączany
Praca w sieci
Technologia podłączania Przewodowa
Rodzaj okablowania 1000Base-LX, 1000Base-LH
Protokół komunkacyjny danych GigE
Szybkość transmisji danych 1 Gbps
Długość fali optycznej 1310 nm
Rozszerzenie / połączenie
Interfejsy 1 x Ethernet 1000Base-LX - tryb pojedynczy LC x 2
Zgodne sloty 1 x SFP (mini-GBIC)
Gwarancja producenta
Obsługa i wsparcie Gwarancja ograniczona - 1 rok
Parametry środowiska
Minimalna temperatura pracy -40 °C
Maksymalna temperatura pracy 85 °C
Informacja o kompatybilnosci
Zaprojektowany dla Cisco 3270, 3270 Rugged Integrated Services Router Card Cisco Catalyst ESS9300 Embedded Series

Zapytanie o produkt