Pamięć G.SKILL Trident Z RGB DDR4 32GB 3600MHz CL18 F4-3600C18D-32GTZR
SKU: F4-3600C18D-32GTZR
Dostępność: średnia
Producent: G.Skill
Gwarancja: gwarancja producenta
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Produkt Pamięć G.SKILL Trident dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
Ogólne
Pojemność 32 GB: 2 x 16 GB
Sposób rozbudowy Standardowy
Pamięć
Typ DRAM zestaw pamięci
Technologia DDR4 SDRAM
Rodzaj obudowy DIMM 288-pin
Wysokość modułu (w calach) 1.73
Szybkość 3600 MHz (PC4-28800)
Latency Timings CL18 (18-22-22-42)
Sprawdzenie intgralności danych Bez ECC
Napięcie 1.35 V
Wydajność RAM Tested - 3600 MHz - 1.35 V - CL18 - 18-22-22-42 SPD - 2133 MHz - 1.2 V
Różne
Kategoria koloru Czarny
Gwarancja producenta
Informacje Handlowe
Kod producenta F4-3600C18D-32GTZR
Dane producenta Nazwa: G.SKILL International Enterprise Co., Ltd.
Adres: 6F., No. 6, Lane 169, Baoqiao Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan