Szafa serwerowa LANBERG FF01-8015-12BL stojaca rack 19in 15U  800x1000mm czarna drzwi szklane LCD
SKU: FF01-8015-12BL
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Lanberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Wydrukuj ulotkę:
Dodaj produkt do ulubionych!
Produkt Szafa serwerowa LANBERG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
Ogólne
Rodzaj produktu Stojak - 800 x 1000, płaski pakiet, z drzwiami szklanymi, LCD
Typ Obudowy Szafa
Urządzenia Wbudowane 6 wentylatorów chłodzących, wyświetlacz LCD, termostat
Umiejscowienie / Montaż Wolnostojący
Tworzywo produktu Metal, szkło hartowane
Rozmiar stojaka 19"
Wysokość (jednostek w stojaku) 15U
Szerokość 80 cm
Głębokość 100 cm
Wysokość 92.8 cm
Waga 78.5 kg
Kolor Czarny, RAL 9004
Różne
Ograniczenie wagowe 1200 kg
Wymaga montażu Tak
Cechy Grubość przednich drzwi 5 mm, grubość tylnych drzwi 1 mm, grubość panelu górnego i dolnego wynosząca 1,5 mm, grubość panelu bocznego 1,2 mm, grubość szyny 2 mm, ekran LCD, termostat, 6 gniazd na wentylator, 4 x szyna montażowa pionowa, otwarcie drzwi 215°, jeden liść, drzwi ze szkła hartowanego, metalowe drzwi tylne