149 zł
Cena netto: 121,14 zł
Cena netto: 121,14 zł
SKU: SDSSDA-500G-G28
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: SanDisk
Gwarancja: gwarancja producenta
SANDISK SSD Plus dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | SSD - wewnętrzny |
| Pojemność | 500 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.5 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Waga | 32.7 g |
| Wydajność | |
| Szybkość transmisji urządzenia | 600 MBps (zewnętrzna) |
| Szybkość wewnętrzna danych | 545 MBps (odczyt) / 505 MBps (zapis) |
| Niezawodność | |
| MTBF | 2 miliony godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy | 1 x SATA 6 Gb/s - złącze 7 pin Serial ATA |
| Kompatybilna Wnęka | 2,5" |
| Różne | |
| Zgodność z normami | BSMI, CMIM, FCC, KC, RCM, TUV, UKCA, UL, VCCI |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SDSSDA-500G-G28 |
| Dane producenta | SanDisk Corporation 5601 Great Oaks Parkway San Jose, CA 95119 USA Numer telefonu: +1 408-801-1000 Strona internetowa: www.sandisk.com E-mail: support@sandisk.com |
| Podmiot odpowiedzialny | 280 Bishopsgate London, EC2M 4RB Wielka Brytania Numer telefonu: +44 1372 366000 Strona internetowa: www.sandisk.co.uk E-mail: support@sandisk.co.uk |
| Pomoc techniczna | https://shop.sandisk.com/pl-pl/support |







