SKU: NX.BCEEP.001
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Acer
Gwarancja: 3 lata
Produkt Laptop Acer TravelMate dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Dane techniczne | |
| Przeznaczenie produktu | Uniwersalne Biznes Ultralekkie |
| Procesor | Intel® Core™ 5 120U (10 rdzeni, 12 wątków, 1.40–5.00 GHz, 12 MB cache) |
| Pamięć RAM | 16 GB (DDR5, 4800 MHz) |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM | 64 GB |
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) | 1 / 1 |
| Dysk SSD M.2 PCIe | 512 GB |
| Opcje dołożenia dysków | Możliwość montażu dysku M.2 PCIe (brak elementów montażowych) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | Matowy, LED, IPS |
| Przekątna ekranu | 14,0" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m² |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics (pamięć współdzielona) |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo Wbudowane dwa mikrofony |
| Kamera internetowa | Kamera na podczerwień Full HD |
| Łączność | LAN 1 Gb/s Wi-Fi 6E Bluetooth 5.3 |
| Złącza | USB 3.2 Gen. 1 – 2 szt. USB4 Typu-C (Thunderbolt™ 4) – 2 szt. HDMI 2.1 – 1 szt. Czytnik kart microSD – 1 szt. RJ-45 (LAN) – 1 szt. Wyjście słuchawkowe / wejście mikrofonowe – 1 szt. |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak (biały kolor podświetlenia) |
| Zabezpieczenia | Kensington Lock Szyfrowanie TPM Windows Hello |
| Obudowa i wykonanie | Standard militarny MIL-STD-810H Standard militarny MIL-STD-810F |
| System operacyjny | Microsoft Windows 11 Pro |
| Dołączone oprogramowanie | Partycja recovery (przywracanie systemu z dysku) |
| Zasilacz | 65 W |
| Dodatkowe informacje | Wielodotykowy, intuicyjny touchpad |
| Wymiary | Wysokość: 19,7 mm Szerokość: 315 mm Głębokość: 234 mm |
| Waga | 1,38 kg |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Gwarancja | 36 miesięcy (On-site) |
| Kod producenta | TMP214-56-TCO || NX.BCEEP.001 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | NX.BCEEP.001 |
| Dane producenta | ACER Computer GmbH Kornkamp 4 22926 AHRENSBURG, DE https://www.acer.com/us-en/about/contacts |
| Podmiot odpowiedzialny | Acer Poland Sp. z o.o. Graniczna 8D/E 54-610 Wrocław 022 209 89 88 contact.pl@acer.com |
| Pomoc techniczna | https://www.acer.com/pl-pl/support |







