1646 zł
Cena netto: 1 338,21 zł
Cena netto: 1 338,21 zł
SKU: CB3402CVA-MW0517
Dostępność: średnia
Producent: Asus
Gwarancja: 3 lata
Produkt Laptop Asus Chromebook dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Specyfikacja
| Typ | Notebook |
| Model |
Chromebook Plus CB34 |
| Rodzina procesora | Intel Core 3 |
| Taktowanie procesora | 1.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | 10 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 3 Processor 100U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | UFS |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja |
|
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Porty USB |
|
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Google Chrome OS |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 18.7 mm |
| Szerokość | 326.4 mm |
| Głębokość | 214.3 mm |
| Waga | 1.43 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CB3402CVA-MW0517 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







