2360 zł
Cena netto: 1 918,70 zł
Cena netto: 1 918,70 zł
SKU: B1502CBA-BQ0148X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 3 lata
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model |
ExpertBook B1 |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 10 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i3-1215U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 48 GB |
| Rodzaj pamięci | On-board DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja |
|
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB |
|
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy |
|
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 361.6 mm |
| Głębokość | 233 mm |
| Waga | 1.69 kg |
| Informacje o gwarancji |
3Y ON-SITE NBD |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B1502CBA-BQ0148X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







