2497 zł
Cena netto: 2 030,08 zł
Cena netto: 2 030,08 zł
SKU: CB1100CKA-GJ0415
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: 5 lat
Produkt Laptop Asus Chromebook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Typ | Notebook |
| Model |
CB1100CKA-GJ0415 |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Taktowanie procesora | 1.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 2.8 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Cache L3 | 4 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Celeron N5100 |
| Intel vPro | Enterprise |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 220 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR4X |
| Typ dysku | eMMC |
| Pojemność eMMC | 64 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja |
|
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.2 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB |
|
| Porty wideo | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 47 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 2-komorowa |
| System operacyjny | Google Chrome OS |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 20.7 mm |
| Szerokość | 294.6 mm |
| Głębokość | 204.9 mm |
| Waga | 1.21 kg |
| Informacje o gwarancji |
5Y OnSite Service (Next Business Day) |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CB1100CKA-GJ0415 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







