3315 zł
Cena netto: 2 695,12 zł
Cena netto: 2 695,12 zł
SKU: B1503CVA-S72164X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop ASUS B1503CVA-S72164X dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Opis | |
| ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S72164X został zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności i niezawodnej produktywności. Wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080, ten notebook zapewnia oszałamiającą jakość obrazu i antyodblaskową powierzchnię, która zapewnia komfort oglądania. Dzięki procesorowi Intel Core i5 i 16 GB pamięci RAM DDR5 zapewnia płynną wielozadaniowość nawet w przypadku wymagających aplikacji. Dysk SSD o pojemności 512 GB oferuje dużo miejsca na dane i szybki dostęp do plików dzięki technologii PCIe 4.0. Ulepszone możliwości audio zapewnia technologia redukcji szumów AI, która gwarantuje czysty dźwięk podczas rozmów, w połączeniu z głośnikami wykorzystującymi technologię Audio by Dirac, która zapewnia bogatą jakość dźwięku. Urządzenie stawia na bezpieczeństwo dzięki takim funkcjom, jak czytnik linii papilarnych i ochrona BIOS-u, a jego konstrukcja przetestowana zgodnie z normą MIL-STD-810H zapewnia trwałość. ASUS ExpertBook B1 łączy w sobie wydajność, bezpieczeństwo i przyjazny dla użytkownika interfejs, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów będących w ciągłym ruchu. | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i5 (13. generacja) i5-1334U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Ilość rdzeni | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe | 2 |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Pamięć podręczna | 12 MB |
| Cechy | Intel Smart Cache |
| Pamięć | |
| RAM | 16 GB |
| Max obsługiwany RAM | 64 GB |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Główn pamięć | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości | 60 Hz |
| Szeroki ekran | Tak |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia | 170 |
| Pionowy kąt widzenia | 170 |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, współczynnik ekranu do ciała, WideView, czas reakcji 20 ms (standard), częstość odpowiedzi 25 ms (maks.) |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny | Grafika Intel Iris Xe |
| Cechy systemu video | Działa jako grafika Intel UHD (pamięć single-channel) |
| Aparat fotograficzny | Tak - 1080p |
| Cechy kamery | Migawka prywatności |
| Dźwięk | Głośnik, mikrofon macierzy |
| Cechy audio | Wyjście: Audio by Dirac; Wejście: redukcja szumów SI |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Cechy | Odporna na rozlanie płynu, klawiatura chiclet, odległość przemieszczenia 1,35 mm, przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.4 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | 3 ogniwa litowo-jonowa |
| Pojemność | 50 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 65 wat, 20 V, 3.25 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack LAN |
| Różne | |
| Kolor | Delikatna szarość |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ochrona | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy | Hasło dysku twardego, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, ochrona BIOS, design ASUS ExpertCool |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz USB-C |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 35.95 cm x 23.22 cm x 1.99 cm |
| Waga | 1.65 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Indeks Naprawialności | 9.4 (z 10) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B1503CVA-S72164X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







