3278 zł
Cena netto: 2 665,04 zł
Cena netto: 2 665,04 zł
SKU: B1503CVA-S71619X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop ASUS B1503CVA-S71619X dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Opis | |
| ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71619X jest przeznaczony dla profesjonalistów poszukujących wydajności i niezawodności. Wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz Full HD, oferuje antyodblaskowy ekran i 87% stosunek ekranu do obudowy, zapewniając płynne wrażenia wizualne podczas wszystkich zadań. Potężny procesor Intel Core i5, wyposażony w 10 rdzeni i maksymalną prędkość turbo 4,6 GHz, zapewnia wydajną pracę wielozadaniową i wymagające aplikacje. W połączeniu z 16 GB pamięci RAM DDR5 i dyskiem SSD PCIe 4.0 o pojemności 512 GB, urządzenie to zapewnia dużą przestrzeń dyskową i szybki dostęp do plików i aplikacji bez opóźnień, nadając się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Konstrukcja ASUS ExpertCool i konstrukcja przetestowana pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H zwiększają trwałość i sprawdzają się w różnych środowiskach. Odporna na zalanie klawiatura o skoku 1,35 mm zapewnia wygodę pisania, a podwójny mikrofon z redukcją szumów AI zapewnia czysty dźwięk podczas komunikacji, zwiększając produktywność w każdych warunkach. Ponadto laptop jest wyposażony w solidne funkcje bezpieczeństwa, w tym migawkę prywatności w kamerze internetowej i układ zabezpieczający Trusted Platform Module (TPM 2.0). | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i5 (13. generacja) 1335U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Ilość rdzeni | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe | 2 |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Pamięć podręczna | 12 MB |
| Cechy | Intel Smart Cache, Intel Deep Learning Boost (DL Boost) |
| Pamięć | |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM | 64 GB |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| Główn pamięć | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 15.6" - TN |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości | 60 Hz |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:9 |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, wyświetlacz NanoEdge, współczynnik ekranu do ciała |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny | Grafika Intel Iris Xe |
| Cechy systemu video | Działa jako grafika Intel UHD (pamięć single-channel) |
| Aparat fotograficzny | Tak - 720p |
| Cechy kamery | Migawka prywatności |
| Dźwięk | Głośnik, mikrofon macierzy podwójnej |
| Cechy audio | Wyjście: Audio by Dirac; Wejście: redukcja szumów SI |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Cechy | Odporna na rozlanie płynu, klawiatura chiclet, odległość przemieszczenia 1,35 mm, przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | 3 ogniwa litowo-jonowa |
| Pojemność | 50 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 65 wat, 20 V, 3.25 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (0 bez) 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 bez) |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) 2 x USB 3.2 Gen 1 HDMI LAN Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Oprogramowanie | |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Różne | |
| Kolor | Delikatna szarość |
| Ochrona | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, ochrona BIOS, design ASUS ExpertCool |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami | REACH, FSC, Energy Star 8.0, NIST SP800-155, TUV Eye Protection |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 35.95 cm x 23.22 cm x 1.99 cm |
| Waga | 1.64 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | - TCO Certified Notebooks 9, TCO Certified, generacja 10, dla notebooków |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+ | Yes |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B1503CVA-S71619X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







