1596 zł
Cena netto: 1 297,56 zł
Cena netto: 1 297,56 zł
SKU: CX1102CKA-N00133
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop ASUS CX1102CKA-N00133 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Opis | |
| ASUS Chromebook CX1 został zaprojektowany dla osób, które cenią sobie przenośność bez utraty funkcjonalności. Dzięki 11,6-calowemu wyświetlaczowi z powłoką antyodblaskową i natywnej rozdzielczości 1366 x 768 ten Chromebook zapewnia wyraźny obraz i komfortowy stosunek ekranu do obudowy wynoszący 66%. Lekka konstrukcja i zawias obracający się o 180° ułatwiają udostępnianie treści lub współpracę pod różnymi kątami. Wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Celeron N4500, 8 GB pamięci RAM LPDDR4X i dysk SSD o pojemności 128 GB, zapewnia płynną pracę podczas przeglądania stron internetowych, streamowania lub pracy nad projektami. Liczne porty USB 3.2 i USB-C 3.2 Gen 1, a także Bluetooth 5.2 i Wi-Fi 6 zapewniają szybki dostęp do Internetu i parowanie urządzeń. Podwójny mikrofon i kamera internetowa HD zapewniają czysty dźwięk i obraz podczas spotkań online. Zgodny z normą MIL-STD-810H, ASUS Chromebook CX1 jest wystarczająco wytrzymały, aby sprostać codziennym obciążeniom, co czyni go niezawodnym wyborem zarówno dla studentów, jak i profesjonalistów. | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Chromebook - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny | Google Chrome OS |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Celeron N4500 / 1.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 2.8 GHz |
| Ilość rdzeni | Dual-Core |
| Pamięć podręczna | 4 MB |
| Pamięć | |
| RAM | 8 GB |
| Technologia | LPDDR4X SDRAM |
| Główn pamięć | 128 GB eMMC |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 11.6" - TN |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 (HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości | 60 Hz |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 220 cd/m² |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, 66% stosunek ekranu do obudowy |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny | Intel UHD Graphics |
| Aparat fotograficzny | Tak - HD |
| Dźwięk | Dwa głośniki, mikrofon macierzy podwójnej |
| Cechy audio | Wejście: Asystent Google |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Cechy | Klawiatura chiclet, zakres ruchu 1,5 mm |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | 2-komorowa litowo-jonowa |
| Pojemność | 42 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 45 wat, 15 V, 3 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Czytnik kart pamięci | Tak (microSD) |
| Różne | |
| Kolor | Transparent silver |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ochrona | Titan-C Security Chip |
| Cechy | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami | RoHS, REACH |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 29.2 cm x 20.53 cm x 1.88 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Indeks Naprawialności | 7.7 (z 10) |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata - od drzwi do drzwi |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CX1102CKA-N00133 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







