2866 zł
Cena netto: 2 330,08 zł
Cena netto: 2 330,08 zł
SKU: B1502CBA-BQ1351X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop ASUS B1502CBA-BQ1351X dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Opis | |
| ASUS ExpertBook B1 został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy wymagają niezawodności i wydajności w codziennych zadaniach komputerowych. Notebook ten łączy w sobie solidną obudowę przetestowaną pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H z wydajnymi podzespołami wewnętrznymi, w tym 10-rdzeniowym procesorem Intel Core i5, 16 GB pamięci RAM DDR4 i dyskiem SSD NVMe o pojemności 512 GB, zapewniając płynną pracę i wystarczającą ilość miejsca na wszystkie Twoje potrzeby. 15,6-calowy wyświetlacz LED Full HD z technologią przeciwodblaskową i szeroką gamą kolorów zapewnia wciągające wrażenia wizualne, idealne zarówno do pracy, jak i rozrywki. Wszechstronne opcje łączności, w tym USB-C z Power Delivery, zapewniają płynne podłączanie wszystkich urządzeń, a zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak firmware TPM i czytnik linii papilarnych, zapewniają bezpieczeństwo danych. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, w domu, czy w podróży, ASUS ExpertBook B1 jest idealnym towarzyszem dla profesjonalistów poszukujących niezawodnego i wydajnego notebooka. | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i5 (12. Generacja) 1235U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.4 GHz |
| Ilość rdzeni | 10-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna | 12 MB |
| Cechy | Intel Smart Cache |
| Pamięć | |
| RAM | 16 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Max obsługiwany RAM | 48 GB |
| Technologia | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 260-pin |
| Ilość slotów | 1 |
| Puste sloty | 1 |
| Główn pamięć | 512 GB SSD M.2 PCIe 3.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 250 cd/m² |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, WideView, współczynnik ekranu do ciała 83%, Poziom IPS |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny | Grafika Intel Iris Xe |
| Cechy systemu video | Działa jako grafika Intel UHD (pamięć single-channel) |
| Aparat fotograficzny | Tak - 720p |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon macierzy |
| Cechy audio | Wyjście: Audio by Dirac |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Cechy | Odporna na rozlanie płynu, klawiatura chiclet, zakres ruchu 1,4 mm |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | 3 ogniwa litowo-jonowa |
| Pojemność | 42 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 65 wat, 20 V, 3.25 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu | USB 2.0 USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) USB-C 3.2 Gen 1 (Power Delivery) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack LAN |
| Różne | |
| Kolor | Czarna gwiazda |
| Ochrona | Firmware Trusted Platform Module (TPM) solution, czytnik odcisków palców |
| Cechy | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami | RoHS, REACH, FSC Mix |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 36.16 cm x 23.3 cm x 1.99 cm |
| Waga | 1.69 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B1502CBA-BQ1351X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







