5196 zł
Cena netto: 4 224,39 zł
Cena netto: 4 224,39 zł
SKU: B5404CVA-Q50056X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop ASUS B5404CVA-Q50056X dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Opis | |
| Odkryj ASUS ExpertBook B5, notebook zaprojektowany dla profesjonalistów poszukujących połączenia mocy, bezpieczeństwa i trwałości. Dzięki 10-rdzeniowemu procesorowi Intel Core i5 i 32 GB pamięci RAM DDR5 z łatwością radzi sobie z intensywnymi zadaniami, a dysk SSD NVMe o pojemności 512 GB zapewnia dużą pojemność i szybki dostęp do danych. Bezpieczeństwo jest priorytetem, a układ TPM 2.0, czytnik linii papilarnych i czytnik kart inteligentnych chronią dane użytkownika. 14-calowy wyświetlacz WUXGA LED zapewnia żywy, wyraźny obraz, a technologia antyodblaskowa zapewnia komfortowe oglądanie nawet w jasnych warunkach. Testy MIL-STD-810H zapewniają trwałość, a odporna na zalanie klawiatura chroni przed wypadkami. Łączność jest łatwa dzięki Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 i wielu portom, w tym Thunderbolt 4 i USB 3.2 Gen 2. ASUS ExpertBook B5 to nie tylko laptop; to mobilna stacja robocza gotowa stawić czoła każdemu wyzwaniu. | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i5 (13. generacja) 1335U / 1.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Ilość rdzeni | 10-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna | 12 MB |
| Cechy | Intel Smart Cache |
| Pamięć | |
| RAM | 32 GB |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Główn pamięć | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, WideView, współczynnik ekranu do ciała 84% |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny | Grafika Intel Iris Xe |
| Cechy systemu video | Działa jako grafika Intel UHD (pamięć single-channel) |
| Aparat fotograficzny | Tak - 1080p |
| Cechy kamery | Migawka prywatności, aparat IR, Windows Hello |
| Dźwięk | Dwa głośniki, mikrofon macierzy |
| Zgodność z normami | Dolby Atmos |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Cechy | Odporna na rozlanie płynu, klawiatura chiclet, zakres ruchu 1,5 mm |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | 3 ogniwa litowo-jonowa |
| Pojemność | 50 Wh |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x USB 3.2 Gen 2 2 x Thunderbolt 4 (supports DisplayPort) (Power Delivery) HDMI LAN Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Różne | |
| Kolor | Czarna gwiazda |
| Ochrona | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Cechy | Hasło dysku twardego, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, ochrona BIOS, Computrace ready z BIOS |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami | RoHS, REACH, FSC, Energy Star 8.0 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 31.37 cm x 22.68 cm x 1.9 cm |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | - TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B5404CVA-Q50056X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







