6629 zł
Cena netto: 5 389,43 zł
Cena netto: 5 389,43 zł
SKU: B5404CMA-Q51624X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop ASUS B5404CMA-Q51624X dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Opis | |
| Poznaj moc ASUS ExpertBook B5 z wydajnym procesorem Core Ultra 7, który sprawnie radzi sobie z każdym zadaniem. Ten notebook ma 14-calowy wyświetlacz WUXGA, który zapewnia żywy obraz w rozdzielczości 1920 x 1200 i jest wyposażony w funkcję przeciwodblaskową, która zapewnia komfort oglądania. Podwójna łączność Wi-Fi 7 i Bluetooth 5.4 zapewnia płynną łączność i sprawny przepływ pracy. ASUS ExpertBook B5 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wyposażony w czytnik linii papilarnych oraz czytnik kart inteligentnych, a także solidne zabezpieczenia oprogramowania. Ciesz się dźwiękiem dzięki wyjściu audio zgodnemu ze standardem Dolby Atmos i ulepszonej funkcjonalności dzięki redukcji szumów AI. Ten laptop jest wydajny i trwały, przetestowany zgodnie z normami MIL-STD-810H, dzięki czemu nadaje się dla profesjonalistów w podróży. | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Komputer przenośny - AI Ready |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Seria 1) 155U / 1.7 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Ilość rdzeni | 12-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe | 2 |
| Wydajne rdzenie | 10 |
| Pamięć podręczna | 12 MB |
| Cechy | Intel Smart Cache |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć | |
| RAM | 32 GB |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Główn pamięć | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości | 60 Hz |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, WideView, współczynnik ekranu do ciała 84%, czas reakcji 20 ms (standard), częstość odpowiedzi 25 ms (maks.) |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny | Intel Graphics |
| Aparat fotograficzny | Tak - 1080p |
| Cechy kamery | Migawka prywatności, aparat IR, Windows Hello |
| Dźwięk | Głośnik, mikrofon macierzy |
| Zgodność z normami | Dolby Atmos |
| Cechy audio | Wejście: redukcja szumów SI |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Cechy | Odporna na rozlanie płynu, klawiatura chiclet, zakres ruchu 1,5 mm |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | 3 ogniwa litowo-jonowa |
| Pojemność | 63 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 65 wat, 20 V, 3.25 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x USB 3.2 Gen 2 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) LAN Słuchawki/mikrofon combo jack HDMI |
| Różne | |
| Kolor | Czarna gwiazda |
| Ochrona | Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Cechy | Hasło dysku twardego, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, ochrona BIOS, obsługa funkcji Cortana |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Przejściówka zasilania |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 31.37 cm x 22.68 cm x 1.9 cm |
| Waga | 1.46 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Indeks Naprawialności | 9.6 (z 10) |
| Certyfikat TCO | - TCO Certified Notebooks 9 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B5404CMA-Q51624X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







