1638 zł
Cena netto: 1 331,71 zł
Cena netto: 1 331,71 zł
SKU: E1600WKAT-BMR036M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop ASUS E1600WKAT-BMR036M dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Opis | |
| ASUS ExpertCenter E1 AiO E1600WKAT zapewnia rozwiązanie zarówno do pracy, jak i rozrywki dzięki eleganckiej konstrukcji typu all-in-one. 15,6-calowy wyświetlacz Full HD zapewnia żywy obraz w natywnej rozdzielczości 1920 x 1080, gwarantując przejrzystość i bogactwo szczegółów. Dzięki 10-punktowemu interfejsowi wielodotykowemu, system ten zwiększa interaktywność, dzięki czemu nadaje się do wspólnych zadań lub kreatywnych projektów. Pod maską, AiO jest zasilany przez procesor Intel Celeron N4500 z dwurdzeniową wydajnością i prędkością taktowania 1,1 GHz, zdolny do turbodoładowania do 2,8 GHz. W połączeniu z 8 GB pamięci RAM DDR4 i dyskiem SSD o pojemności 256 GB, użytkownicy doświadczają responsywnej wydajności i dużej ilości miejsca na aplikacje i pliki. Zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics zapewnia płynną obsługę gier i odtwarzania multimediów. | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu | Wszystko-w-jednym |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Celeron N4500 |
| Częstotliwość zegara | 1.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 2.8 GHz |
| Ilość rdzeni | Dual-Core |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Główne cechy procesora | Intel Smart Cache |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 4 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 4 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 8 GB (zainstalowane) / 8 GB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 260-pin |
| Sloty | 1 (całkowita) / 0 (pusty) |
| Cechy konfiguracji | 1 x 8 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 |
| Pojemność | 1 x 256 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
| Cechy | NVM Express (NVMe) |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x SATA |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Czytnik kart | |
| Typ | Czytnik kart 2 w 1 |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta pamięci SD, MultiMediaCard |
| Monitor | |
| Typ monitora | LED - TN |
| Ekran dotykowy | Tak (10-punktowy wielodotykowy) |
| Wielkość przekątnej | 15.6" |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości | 60 Hz |
| Wyświetlacz szerokoekranowy | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:9 |
| Poziomy kąt widzenia | 90 |
| Pionowy kąt widzenia | 60 |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Jasność obrazu | 250 cd/m² |
| Cechy monitora | Połysk, współczynnik ekranu do ciała 80%, czas reakcji 10 ms (standard), czas reakcji 20 ms (maks.) |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel UHD Graphics |
| Interfejsy wideo | HDMI |
| Wyjście sygnału audio | |
| Tryb wyjścia dźwięku | Stereo |
| Dołączone głośniki | 2 x kanał prawy / lewy |
| Aparat fotograficzny | |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Rozdzielczość | 720p |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet | Realtek RTL8111H |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Ethernet |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 4 x USB 3.2 Gen 1 (2 tył, 2 bok) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne) 2 x szeregowe (2 tylne) 1 x wyjście HDMI (1 tylne) 1 x słuchawki/mikrofon (1 strona) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | Energy Star 8.0, RoHS, REACH |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 65 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 36.6 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 24.7 cm |
| Waga | 2.24 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | E1600WKAT-BMR036M |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







