10668 zł
Cena netto: 8 673,17 zł
Cena netto: 8 673,17 zł
SKU: 4XB7A74954
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Dysk LENOVO ThinkSystem dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Dysk twardy Lenovo ThinkSystem łączy w sobie dużą pojemność z wyjątkową szybkością i niezawodnością, dzięki czemu idealnie nadaje się dla firm i profesjonalistów IT. Dzięki pojemności 3,84 TB zapewnia wystarczającą ilość miejsca na wszystkie Twoje potrzeby związane z przechowywaniem danych, od dużych plików multimedialnych po rozbudowane aplikacje. Imponująca prędkość transferu danych wynosząca 1,2 GB/s pozwala na szybki dostęp do plików i wydajne zarządzanie danymi, co jest niezbędne w dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku pracy. Dodatkowo funkcja hot-swap i dołączona tacka hot-plug ułatwiają konserwację i zapewniają nieprzerwaną pracę systemu, gwarantując dostęp do danych zawsze wtedy, gdy są potrzebne. Ten dysk półprzewodnikowy o formacie 2,5 cala i interfejsie Serial Attached SCSI 3 stanowi niezawodne i wszechstronne rozwiązanie pamięci masowej, które spełnia wymagania współczesnych komputerów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | SSD - hot-swap |
| Pojemność | 3.84 TB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SAS 12Gb/s |
| Wydajność | |
| Liczba Zapisów Dysku Dziennie | 1 |
| Szybkość transmisji urządzenia | 1.2 GBps (zewnętrzna) |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Kompatybilna Wnęka | 2,5" lub 3,5" (z dołączoną przejściówką wnęki) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Półka typu hot-plug |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Lenovo ThinkSystem DE4000H Hybrid 2U12 LFF controller enclosure (3.5" LFF) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 4XB7A74954 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







