969 zł
Cena netto: 787,80 zł
Cena netto: 787,80 zł
SKU: CR1104CGA-N00200
Dostępność: bardzo duża
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Laptop Asus ChromeBook dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Informacje podstawowe | |
| Producent | ASUS |
| Produkt | Laptop |
| Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
| Model | Chromebook CR11 CR1104C |
| Stan | Produkt nowy, oryginalny (urządzenie pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji i jest objęte gwarancją producenta na terenie Polski) |
| Gwarancja | 5 lat On-Site (naprawa w miejscu instalacji sprzętu, wykonywana przez technika producenta) Produkt jest objęty ograniczoną gwarancją producenta. |
| Procesor | |
| Procesor | Intel N-series |
| Generacja procesora | Alder Lake-N |
| Typ procesora | Model: N100 Częstotliwość: 3,40 GHz Cache: 6 MB Obsługiwane gniazda: FCBGA1264 Obsługiwana pamięć: DDR4 3200 MT/s DDR5 4800 MT/s LPDDR5 4800 MT/s Zestaw instrukcji: 64-bit Rozszerzony zestaw instrukcji: Intel SSE4.1, Intel SSE4.2, Intel AVX2 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| PassMark procesora | 5375 |
| Pamięć | |
| Pamięć zainstalowana | 8 GB |
| Typ pamięci | LPDDR5 |
| Dyski | |
| Dysk | eMMC |
| Pojemność dysku | 64 GB |
| Ekran | |
| Przekątna ekranu | 11,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 (HD) |
| Technologia matrycy | IPS |
| Karty graficzne | |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| PassMark karty zintegrowanej | 2151 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| System operacyjny | ChromeOS |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CR1104CGA-N00200 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







