3204 zł
Cena netto: 2 604,88 zł
Cena netto: 2 604,88 zł
SKU: CB3402CVA-PQ0570
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ChromeBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Informacje podstawowe | |
| Producent | ASUS |
| Produkt | Laptop |
| Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
| Model | Chromebook Plus Enterprise CB3402 |
| Stan | Produkt nowy, oryginalny (urządzenie pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji i jest objęte gwarancją producenta na terenie Polski) |
| Gwarancja | 3 lata On-Site (naprawa w miejscu instalacji sprzętu, wykonywana przez technika producenta) Produkt jest objęty ograniczoną gwarancją producenta. |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor obudowy | Rocky Grey |
| Kamera internetowa | Tak |
| Procesor | |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 13 (Raptor Lake) |
| Typ procesora | Model: i5-1335U Częstotliwość: 4,60 GHz Cache: 12 MB Obsługiwane gniazda: FCBGA1744 Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 5200 MT/s Up to DDR4 3200 MT/s Up to LPDDR5/x 6400 MT/s Up to LPDDR4x 4267 MT/s Zestaw instrukcji: 64-bit Rozszerzony zestaw instrukcji: Intel SSE4.1, Intel SSE4.2, Intel AVX2 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| PassMark procesora | 14206 |
| Pamięć | |
| Pamięć zainstalowana | 16 GB |
| Typ pamięci | 1 x 16 GB wlutowane LPDDR5X |
| Dyski | |
| Dysk | UFS |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Ekran | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 (Full HD) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m² |
| Karty graficzne | |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Złącza i interfejsy | |
| Interfejsy | 2 x USB-C 3.2 Gen 1 (DisplayPort + Power Delivery) 2 x USB-A 3.2 Gen 1 1 x HDMI 1.4 1 x Gniazdo słuchawkowe |
| Komunikacja | Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Bezpieczeństwo | N/A Titan C Security Chip |
| Wprowadzanie danych | Klawiatura podświetlana |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Bateria | Bateria 50 Wh 3-ogniwowa Li-ion |
| System operacyjny | ChromeOS |
| Wymiary | Szerokość: 326 mm Głębokość: 214 mm Wysokość: 19 mm |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H |
| Certyfikat MIL-STD-810 | MIL-STD-810H |
| Waga | 1,43 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CB3402CVA-PQ0570 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







