3458 zł
Cena netto: 2 811,38 zł
Cena netto: 2 811,38 zł
SKU: B1403CVA-S64825X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Model | Asus B1403CVA-S64825X 14" FHD |
| Procesor | Intel® Core™ i5-13420H (12M Cache, do 4.60 GHz) |
| Pamięć RAM | 16 GB DDR5 SO-DIMM (2 sloty, 1 wolny) |
| Dysk | SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe |
| Karta graficzna | Intel® UHD Graphics (zintegrowana) |
| Ekran | 14", FHD 1920x1080, IPS, 300 nits, NTSC 45%, 60Hz, 700:1, antyodblaskowa |
| Klawiatura | Chiclet, standardowa bez bloku numerycznego, podświetlana |
| Touch | Nie |
| Kamera | Full HD 1080p |
| Audio | Głośniki stereo, mikrofon wbudowany, Audio by Dirac, wej./wyj. mini-jack |
| Porty USB | 4x (2x USB 3.2 Gen 2 Type-C z Display/PD, 2x USB 3.0) |
| HDMI | 1x HDMI |
| LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) dual band 2*2 + Bluetooth 5.4 |
| Bateria | Li-Ion 3-cell, 63 Wh |
| Waga | 1,47 kg |
| Wymiary | 214,4 x 324,5 x 19,7 mm |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Zabezpieczenia | TPM 2.0, Kensington Nano Security Slot™ |
| Certyfikaty | Energy Star 8.0, FSC Mix, REACH, RoHS, TCO Certified |
| Military Standard | MIL-STD-810H |
| Serwis | 3 lata OnSite NBD, zewnętrzny serwis |
| Dodatki | Zasilacz TYPE-C 65W, możliwość montażu dodatkowego dysku: Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatkowa grafika | Nie |
| Baza SCIP | Nie |
| Okres rękojmi | 36 miesięcy |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B1403CVA-S64825X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







