2845 zł
Cena netto: 2 313,01 zł
Cena netto: 2 313,01 zł
SKU: P1403CVA-S61174X
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ExpertBook |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 8 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Audio by Dirac |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Nie |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.0 + 2x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo, Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik kart: | Nie |
| Złącze stacji dokującej: | Nie |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh): | 50.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 19,7 x 324,5 x 214,4 |
| Waga (kg): | 1.250 |
| Kolor obudowy: | Szary (Misty Grey) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y OnSite NBD |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz TYPE-C, 65W AC Adapter, 100~240V AC 50/60Hz, 20V DC, 3.25A |
| Zawiera baterię / akumulator: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | 300nits, NTSC 45%, 60Hz, 700:1, 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4, 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4, Kamera 720p HD z zaślepką, Klawiatura typu Chiclet, 2x USB-C 3.2 Gen 2 z trybem alt. DisplayPort oraz Power Delivery, HDMI 1.4, Czytnik lini papilarny wpduwoan yw touchpad, Gniazdo Kensington Nano Security (6x 2.5mm), Moduł szyforwania TPM 2.0, EPEAT Gold with Climate+, Energy star 8.0, FSC Recycled, REACH, RoHS, TCO |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | P1403CVA-S61174X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







