3834 zł
Cena netto: 3 117,07 zł
Cena netto: 3 117,07 zł
SKU: B5404CMA-Q51095X
Dostępność: mała
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Informacje podstawowe | |
| Producent | ASUS |
| Produkt | Laptop |
| Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
| Model | ExpertBook B5 B5404 |
| Stan | Produkt nowy, oryginalny (urządzenie pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji i jest objęte gwarancją producenta na terenie Polski) |
| Gwarancja | 3 lata On-Site (naprawa w miejscu instalacji sprzętu, wykonywana przez technika producenta) Produkt jest objęty ograniczoną gwarancją producenta. |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stop magnezu |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kamera internetowa | Tak |
| Procesor | |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Generacja procesora | Meteor Lake |
| Typ procesora | Model: Core Ultra 5 125H Częstotliwość: 4,5 GHz Cache: 18 MB Obsługiwane gniazda: FCBGA2049 Obsługiwana pamięć: Up to LPDDR5/x 7467 MT/s Up to DDR5 5600 MT/s Zestaw instrukcji: 64-bit Rozszerzony zestaw instrukcji: Intel SSE4.1, Intel SSE4.2, Intel AVX2 |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Układ NPU (AI) | Tak |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| PassMark procesora | 20843 |
| Pamięć | |
| Pamięć zainstalowana | 16 GB |
| Typ pamięci | 1 x 16 GB SO-DIMM DDR5 |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna ilość pamięci | 64 GB |
| Dyski | |
| Dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Ekran | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920x1200 (WUXGA) |
| Technologia matrycy | IPS |
| Jasność matrycy | 300 cd/m² |
| Informacja o ekranie | 14.0", WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Wide view, Anti-glare display, LED Backlit, 300nits, NTSC: 45%, Screen-to-body ratio:84 % |
| Karty graficzne | |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel Arc Graphics |
| PassMark karty zintegrowanej | 5506 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Komunikacja | LAN 1 GbE Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Pozostałe informacje | |
| Multimedia | Kamera internetowa (1080p) Liczba wbudowanych głośników: 2 Wbudowany mikrofon |
| Bezpieczeństwo | Czytnik linii papilarnych Kensington Nano Security Slot (6x 2.5mm) Obsługa Computrace Układ szyfrowania TPM 2.0 (Trusted Platform Module) Zasłonka kamery Czytnik kart Smart Card |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| Zasilanie | Zasilacz 65W USB-C |
| Przycisk Copilot | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wymiary | Szerokość: 314 mm Głębokość: 227 mm Wysokość: 19 mm |
| Certyfikaty | EPEAT Gold Energy star 8.0 FSC Recycled RoHS REACH MIL-STD-810H |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B5404CMA-Q51095X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







