4363 zł
Cena netto: 3 547,15 zł
Cena netto: 3 547,15 zł
SKU: B3405CCA-LY0181X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
Kup taniej w OUTLET'cie! SPRAWDŹ
| Informacje podstawowe | |
| Producent | ASUS |
| Produkt | Laptop |
| Rodzaj konfiguracji | Rozszerzona |
| Model | ExpertBook B3 B3405CCA |
| Stan | Produkt nowy, oryginalny (urządzenie pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji i jest objęte gwarancją producenta na terenie Polski) |
| Gwarancja | 4 lata On-Site (naprawa w miejscu instalacji sprzętu, wykonywana przez technika producenta) Produkt jest objęty ograniczoną gwarancją producenta. |
| Konfiguracja indywidualna | Konfiguracja indywidualna obejmuje produkt bazowy rozszerzony o następujące elementy: + 1x Rozszerzenie gwarancji do 4 lat On-Site |
| Materiał obudowy | Aluminum, Plastik |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kamera internetowa | Tak |
| Procesor | |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Generacja procesora | Meteor Lake |
| Typ procesora | Model: Core Ultra 7 155H Częstotliwość: 4,8 GHz Cache: 24 MB Obsługiwane gniazda: FCBGA2049 Obsługiwana pamięć: Up to LPDDR5/x 7467 MT/s Up to DDR5 5600 MT/s Zestaw instrukcji: 64-bit Rozszerzony zestaw instrukcji: Intel SSE4.1, Intel SSE4.2, Intel AVX2 |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Układ NPU (AI) | Tak |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| PassMark procesora | 24816 |
| Pamięć | |
| Pamięć zainstalowana | 16 GB |
| Typ pamięci | 1 x 16 GB SO-DIMM DDR5 |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna ilość pamięci | 64 GB |
| Dyski | |
| Dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Ekran | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920x1200 (WUXGA) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m² |
| Informacja o ekranie | 14", WUXGA (1920x1200) 16:10, Wide view, Anti-glare, LED Backlit, 300nits, NTSC: 45%, Screen-to-body ratio:84% |
| Karty graficzne | |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel Arc Graphics |
| PassMark karty zintegrowanej | 5505 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Złącza i interfejsy | |
| Interfejsy | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (DisplayPort + Power Delivery) 2 x USB-A 3.2 Gen 1 1 x HDMI 2.1 1 x Gniazdo słuchawkowe 1 x RJ-45 |
| Złącza, gniazda rozszerzeń | Czytnik kart MicroSD Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Wnęki | 2 x DDR5 SO-DIMM slots 1 x M.2 2230 PCIe 4.0x4 1 x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Komunikacja | Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Bezpieczeństwo | Czytnik linii papilarnych Czytnik linii papilarnych zintegrowany z włącznikiem Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) Ochrona hasłem przy uruchamianiu BIOS-u BIOS Integrity Measurement Support BIOS Self Recovery BIOS setup user password CSME BIOS Redundancy Assistance Enhanced Password Strength Ochrona danych na dysku twardym Intel CSME Firmware Resilience Intel® BIOS Guard Intel® Boot Guard Microsoft Secured-core PC Microsoft Security Level 2 Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace) Układ szyfrowania TPM 2.0 (Trusted Platform Module) |
| Wprowadzanie danych | Klawiatura podświetlana |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pozostałe informacje | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Przycisk Copilot | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Bateria | Bateria 63 Wh 3-ogniwowa Li-ion |
| Trusted Platform Module (TPM) | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wymiary | Szerokość: 315 mm Głębokość: 227 mm Wysokość: 19 mm |
| Certyfikaty | EPEAT Gold with Climate+ Energy star 8.0 FSC Recycled TCO Certified RoHS REACH MIL-STD-810H |
| Certyfikat MIL-STD-810 | MIL-STD-810H |
| Waga | 1,52 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B3405CCA-LY0181X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







