Cena netto: 4 012,20 zł
SKU: PM3406CKA-LY0291W
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Wiosna z Asus
Wyprzedaż wybranych modeli laptopów biznesowych Asus ExpertBook - zwiększ wydajność już tej wiosny!

Galeria
Specyfikacja
| Asus ExpertBook P3 – Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Seria / rodzina | ExpertBook P3 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 300 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ AI 5 330 (3.40/4.50GHz; 4 rdzeni/8 wątków; 28W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 8 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon 820M |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2 Typu C/DP |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Czytnik kart | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Wbudowane Audio | Audio by Dirac |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh) | 70.0 |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Dołączone oprogramowanie | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 312,7 x 227,1 x 17,9 ~ 18 |
| Waga (kg) | 1.480 |
| Warunki serwisowe | 3 Y OnSite NBD |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Kolor obudowy | Szary (Misty Grey) |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input:100~240V |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PM3406CKA-LY0291W |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







