6641 zł
Cena netto: 5 399,19 zł
Cena netto: 5 399,19 zł
SKU: B9403CVAR-KM1338X
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Informacje podstawowe | |
| Producent | ASUS |
| Produkt | Laptop |
| Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
| Model | ExpertBook B9 OLED B9403 |
| Stan | Produkt nowy, oryginalny (urządzenie pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji i jest objęte gwarancją producenta na terenie Polski) |
| Gwarancja | 3 lata On-Site (naprawa w miejscu instalacji sprzętu, wykonywana przez technika producenta) Produkt jest objęty ograniczoną gwarancją producenta. |
| Materiał obudowy | Stop magnezu i litu |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kamera internetowa | Tak |
| Procesor | |
| Procesor | Intel Core 7 |
| Generacja procesora | 13 (Raptor Lake) |
| Typ procesora | Model: Core 7 150U Częstotliwość: 5,4 GHz Cache: 12 MB Obsługiwane gniazda: FCBGA1744 Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 5200 MT/s Up to DDR4 3200 MT/s Up to LPDDR5/x 6400 MT/s Up to LPDDR4x 4267 MT/s Zestaw instrukcji: 64-bit Rozszerzony zestaw instrukcji: Intel SSE4.1, Intel SSE4.2, Intel AVX2 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| PassMark procesora | 15862 |
| Pamięć | |
| Pamięć zainstalowana | 16 GB |
| Typ pamięci | 1 x 16 GB wlutowane LPDDR5x |
| Maksymalna ilość pamięci | 16 GB |
| Dyski | |
| Dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Ekran | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 2880x1800 (WQXGA+) |
| Technologia matrycy | OLED |
| Jasność matrycy | 400 cd/m² |
| Informacja o ekranie | 14,0-calowy, OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, Wide view, Ekran błyszczący, 400 nitów, DCI-P3: 100%, Pantone Validated |
| Karty graficzne | |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel Graphics |
| PassMark karty zintegrowanej | 5307 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Złącza i interfejsy | |
| Interfejsy | 2 x Thunderbolt 4 (USB4, DisplayPort, Power Delivery) 1 x USB-A 3.2 Gen 2 1 x micro HDMI (RJ45 lan) 1 x HDMI 2.1 1 x Gniazdo słuchawkowe |
| Wnęki | 1 x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Komunikacja | Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3 |
| Złącze Thunderbolt | Thunderbolt 4 |
| Złącze HDMI | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Bezpieczeństwo | Czytnik linii papilarnych Fingerprint sensor IR webcam with Windows Hello support Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) BIOS setup user password Ochrona danych na dysku twardym Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace) Układ szyfrowania TPM 2.0 (Trusted Platform Module) NFC |
| Wprowadzanie danych | Klawiatura podświetlana |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pozostałe informacje | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Near Field Communication (NFC) | Tak |
| Zasilanie | Zasilacz 65W USB-C |
| Kensington Lock | Tak |
| Bateria | Bateria 63 Wh 3-ogniwowa Li-ion |
| Trusted Platform Module (TPM) | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wymiary | Szerokość: 311 mm Głębokość: 215 mm Wysokość: 16 mm |
| Certyfikaty | EPEAT Gold Energy Star 8.0 FSC Mix REACH RoHS TCO Certified MIL-STD-810H |
| Certyfikat MIL-STD-810 | MIL-STD-810H |
| Certyfikat EPEAT Gold | Tak |
| Waga | 0,99 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B9403CVAR-KM1338X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







