7495 zł
Cena netto: 6 093,50 zł
Cena netto: 6 093,50 zł
SKU: B9403CVAR-PP2122X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Pojemność baterii (Wh): | 63.0 |
| Touch: | Nie |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Baza SCIP: | Nie |
| Cechy: | Core 7 150U; SSD512GB |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator: | Tak |
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 2880 x 1800 pikseli |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Powłoka ekranu: | Błyszcząca (Glare, Glossy) |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ procesora: | Intel Core 7 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ 7 processor 150U (12M Cache, up to 5.40 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 32 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Rodzaj pamięci: | LPDDR5X |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort: | USB-C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Porty USB: | 3x : 1x 3.1 + 2x USB4 Typu C/Thunderbolt 4 |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo, Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Kolor obudowy: | Granatowy (Star Black) |
| Wbudowane Audio: | Dolby Atmos |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa + blok numeryczny w touchpadzie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 215,0 x 311,0 x 15,7 ~ 16,9 |
| Waga (kg): | 0.950 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Warunki serwisowe: | 3Y OnSite |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz USB-C 65W, Output: 20V DC, 3.25A, Input: 100~240V AC 50/60Hz; Micro HDMI to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Opis ogólny: | Asus B9403CVAR-PP2122X 14"WQXGA+/Core 7 150U/32GB/SSD1TB/Intel/11PR 3Y |
| Producent: | Asus |
| Seria / rodzina: | ExpertBook B9 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B9403CVAR-PP2122X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







