5807 zł
Cena netto: 4 721,14 zł
Cena netto: 4 721,14 zł
SKU: P5405CSA-NZ0895W
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Producent | Asus |
|---|---|
| Seria / rodzina | P5405 |
| Opis ogólny | Asus P5405CSA-NZ0895W 14"WQXGA/Ultra 7 258V/32GB/SSD1TB/Arc/W11 3Y |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 2560 x 1600 (WQXGA) pikseli |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ procesora | Intel Core 7 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 7 processor 258V (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 8 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 0 / 0 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5X |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel Arc Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Porty USB | 4x : 2x 3.1 + 2x USB4/Thunderbolt™ 4 |
| Złącze stacji dokującej | Nie |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Kolor obudowy | Szary (Misty Grey) |
| Wbudowane Audio | Dolby Atmos |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh) | 63.0 |
| Touch | Nie |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Baza SCIP | Nie |
| Cechy | Ultra 7 258V;SSD1TB |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Dołączone oprogramowanie | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 14,9-16,4 x 312 x 223,2 |
| Waga (kg) | 1.270 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Warunki serwisowe | 3Y ON-SITE NBD |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W AC, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | P5405CSA-NZ0895W |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







