2748 zł
Cena netto: 2 234,15 zł
Cena netto: 2 234,15 zł
SKU: B1503CVA-S75230XA
Dostępność: bardzo duża
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | Asus |
| Kod producenta: | B1503CVA-S75230XA |
| EAN: | 4711636114523 |
| Rodzina procesora: | Intel Core 3 |
| Model procesora: | Intel® Core™ 3 processor 100U (10M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Ilość rdzeni: | 6 / 8 |
| Typ pamięci: | SO-DIMM DDR5 |
| Typ dysku: | SSD |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
| Przekątna ekranu: | 15,6\" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Powierzchnia matrycy: | IPS |
| Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Karta sieciowa: | RJ-45 1 Gbps |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Wbudowane głośniki: | Audio by Dirac |
| Kamera internetowa: | HD720p |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Technologia baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Waga: | 1.650 kg |
| Kolor: | Szary (Gentle Grey) |
| Wyjście HDMI: | HDMI x1 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B1503CVA-S75230XA |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







