2769 zł
Cena netto: 2 251,22 zł
Cena netto: 2 251,22 zł
SKU: BM1503CDA-S70989X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Informacje podstawowe | |
| Producent | ASUS |
| Produkt | Laptop |
| Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
| Model | ExpertBook BM1 BM1503 |
| Stan | Produkt nowy, oryginalny (urządzenie pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji i jest objęte gwarancją producenta na terenie Polski) |
| Gwarancja | 3 lata On-Site (naprawa w miejscu instalacji sprzętu, wykonywana przez technika producenta) Produkt jest objęty ograniczoną gwarancją producenta. |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kamera internetowa | Tak |
| Procesor | |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Typ procesora | Model: Ryzen 5 7535U Częstotliwość: 2,9GHz / 4,55GHz Cache: 16MB Litografia: TSMC 6 nm FinFET Obsługiwane gniazda: FP7 Obsługiwana pamięć: DDR5 , LPDDR5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| PassMark procesora | 17001 |
| Pamięć | |
| Pamięć zainstalowana | 16 GB |
| Typ pamięci | 1 x 16 GB SO-DIMM DDR5 |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna ilość pamięci | 64 GB |
| Dyski | |
| Dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Ekran | |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 (Full HD) |
| Technologia matrycy | IPS |
| Informacja o ekranie | 15.6-inch FHD (1920 x 1080) 16:9 Anti-glare LED Backlit NTSC: 45% Screen-to-body ratio:87 % Wide view 300nits |
| Karty graficzne | |
| Zintegrowana karta graficzna | AMD Radeon 660M |
| PassMark karty zintegrowanej | 3280 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Złącza i interfejsy | |
| Interfejsy | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (DisplayPort, Power Delivery) 2 x USB-A 3.2 Gen 1 1 x HDMI 1.4 1 x RJ-45 1 x Gniazdo słuchawkowe |
| Wnęki | 2 x DDR5 SO-DIMM slots 1 x M.2 2230 PCIe 4.0x4 1 x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Komunikacja | LAN 1 GbE Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| Zasilanie | Zasilacz 65W USB-C |
| Przycisk Copilot | Tak |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wymiary | Szerokość: 360 mm Głębokość: 232 mm Wysokość: 20 mm |
| Certyfikaty | Energy star 8.0 FSC Recycled MIL-STD-810H |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | BM1503CDA-S70989X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







