2154 zł
Cena netto: 1 751,22 zł
Cena netto: 1 751,22 zł
SKU: P1503CVA-S71231
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Asus ExpertBook P1503CVA-S71231 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Touch: | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
| Pojemność baterii (Wh): | 50.0 |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Baza SCIP: | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator: | Tak |
| Cechy: | i5-13420H;SSD512GB |
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 8 / 12 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort: | USB-C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2 Typu C/DP |
| Złącze stacji dokującej: | Nie |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Kolor obudowy: | Szary (Misty Grey) |
| Wbudowane Audio: | Audio by Dirac |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Nie |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| System operacyjny: | Brak |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 19,9 x 359,5 x 232,2 |
| Waga (kg): | 1.650 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Warunki serwisowe: | 3Y ON-SITE NBD |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W AC, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz |
| Opis ogólny: | Asus P1503CVA-S71231 15,6"FHD/i5-13420H/16GB/SSD512GB/UHD Misty Grey 3Y |
| Producent: | Asus |
| Seria / rodzina: | P1503 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | P1503CVA-S71231 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







