3321 zł
Cena netto: 2 700,00 zł
Cena netto: 2 700,00 zł
SKU: B1503CVA-S75099X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Licencja systemu (COA): | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Waga (kg): | 1.710 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 232,2 x 359,5 x 19,9 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W AC, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz |
| Kolor obudowy: | Szary (Gentle Grey) |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ExpertBook B1503 |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 16 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Touch: | Nie |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Audio by Dirac |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.0 + 2x 3.1 Typu C |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh): | 63.0 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Warunki serwisowe: | 3Y ON-SITE NBD |
| Złącze stacji dokującej: | Nie |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator: | Tak |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B1503CVA-S75099X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







