4930 zł
Cena netto: 4 008,13 zł
Cena netto: 4 008,13 zł
SKU: B3605CCA-MB0072X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator: | Tak |
| Pojemność baterii (Wh): | 50.0 |
| Touch: | Nie |
| Baza SCIP: | Nie |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Cechy: | Ultra 5 125H; SSD512GB |
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Przekątna ekranu: | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ Ultra 5 processor 125H (18M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 14 / 18 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Arc™ graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Łączność: | WiFi IEEE 802.11ax, Bluetooth 5.4 |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Wbudowany modem: | Modem 4G (LTE) |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.0 + 2x 3.1 Typu C |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik kart: | MicroSD + SmartCard |
| Kolor obudowy: | Szary (Gentle Grey) |
| Wbudowane Audio: | Audio by Dirac |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 253,9 x 358,4 x 18,9 ~ 19,0 |
| Waga (kg): | 1.790 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Warunki serwisowe: | 3Y On-Site NBD |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz Typu-C, 65W AC, Output: 20V DC, 3.25A; Input: 100~240V AC 50/60Hz |
| Opis ogólny: | Asus ExpertBook B3605CCA-MB0072X 16\"WUXGA/Ultra 5 125H/16GB/SSD512/LTE/11PR |
| Producent: | Asus |
| Seria / rodzina: | ExpertBook B3 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B3605CCA-MB0072X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







