3736 zł
Cena netto: 3 037,40 zł
Cena netto: 3 037,40 zł
SKU: P3605CVA-MB0198W
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ExpertBook P3 |
| Przekątna ekranu: | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 8 / 12 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 |
| Karta graficzna zintegrowana: | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Brak danych |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort: | USB-C (DisplayPort) |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2 Typu C/DP |
| Złącze stacji dokującej: | Nie |
| Wejścia/wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio: | Audio by Dirac |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Dołączone oprogramowanie: | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Kolor obudowy: | Szary (Misty Grey) |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh): | 50.0 |
| Touch: | Nie |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Gwarancja producenta [mies.]: | 36 |
| Warunki serwisowe: | 3Y ON-SITE |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 253,9 x 358,4 x 17,9 ~ 18 |
| Waga (kg): | 1.750 |
| Zawiera baterię / akumulator: | Tak |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | P3605CVA-MB0198W |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







