4034 zł
Cena netto: 3 279,67 zł
Cena netto: 3 279,67 zł
SKU: P3605CVA-MB0199X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Laptop Asus ExpertBook dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Asus Business Silver Partner

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem marki ASUS w programie ASUS Business Silver Partner, co stanowi potwierdzenie kompetencji, dostępu do oficjalnych kanałów dystrybucji oraz wsparcia producenta.
Współpraca na tym poziomie gwarantuje klientom biznesowym oryginalność produktów, pełne wsparcie gwarancyjne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ASUS dla firm.
Galeria
Specyfikacja
| Asus ExpertBook P3 P3605CVA-MB0199X – Specyfikacja techniczna | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | ExpertBook P3 |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ procesora | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 12 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 |
| Karta graficzna | Intel® UHD Graphics (zintegrowana) |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Nie podano |
| Napęd optyczny | Nie |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort | USB-C (Alt. DisplayPort) |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2 Typu C/DP |
| Wejścia / wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Standardowa z blokiem numerycznym, podświetlana |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh) | 50.0 |
| Waga (kg) | 1.780 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 253,9 x 358,4 x 17,9 ~ 18 |
| Kolor obudowy | Szary (Misty Grey) |
| Dołączone oprogramowanie | 1‑month trial for new Microsoft 365 customers (Credit card required) |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Warunki serwisowe | 3Y ON-SITE |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz USB-C 65W, Output: 20V DC, 3.25A, Input: 100~240V AC 50/60Hz |
| Strona o towarze | Link |
| Opis ogólny | Asus P3605CVA-MB0199X 16"WUXGA/i5-13420H/16GB/SSD512GB/UHD/11PR 3Y |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | P3605CVA-MB0199X |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







